NABÍDKA ÚPRAV PITNÉ VODY

Vydání: 3.9..2014                                                                           Poslední  Aktualizace: 19. 9.  2017

 

 

NABÍZÍME ÚPRAVU BĚŽNĚ POUŽÍVANÉ PITNÉ VODY POSTUPNĚ JEDNOTLIVÝMI KROKY:

1. VODNÍM FILTREM TŘETÍHO KOHOUTKU DIONELOU

2. WATERSTAR SKLENĚNOU KARAFOU,  NAVRŽENOU VĚDCEM PANEM MASARU EMOTO

3. MAGNETICKOU TYČINKOU ENERGETIX MAGNET THERAPY UPRAVOVIT VODU 

4. GENERÁTORY VODY SYCENÉ MOLEKULÁRNÍM VODÍKEM


AD 1) Agentura Harmonie se čtyřlístkem  v roce 2009 znovu obnovila spolupráci s firmou AQUA AUREA, s.r.o. Je to výhradně česká společnost, vzniklá v r. 1991. Mezi její zakladatele patří vodárenský technolog Ing. Václav Michek, pracující dlouhá léta v provozu, výzkumu a projekci komunálních vodáren, od r. 1975 i na výzkumu technologií úpravy pitné vody v místě spotřeby. Za vývoj technologie, odstraňující z pitné vody plně selektivním způsobem dusičnany, získal mj. i zlatou medaili na světové výstavě vynálezů MUBA´81 v Basileji. Výsledky dlouholetého výzkumu, včetně exkluzivní technologie denitratace, jsou využity ve vodních filtrech Dionela, které společnost vyrábí, i ve filtrech Diona, které v licenci společnosti Aqua Aurea vyrábí Sklárny Kavalier. Filtry Diona a Dionela zaujímají na trhu přední postavení, jak dokázaly výsledky testu vodních filtrů (viz časopis na obranu spotřebitelů TEST, č. 11/98). Všechny používané technologie zachovávají biogenní hodnotu vody, nelikvidují přírodní obsah minerálů.

Na základě navázané spolupráce Vám můžeme v našem  obchodě nabídnout vynikající  jedinečné české výrobky k získání kvalitní pitné vody i pro kojence. Podrobný popis variant filtru DIONELA  je uveden zde.

AD 2) Originální  SKLENĚNÁ KARAFA WATERSTAR byla vytvořena ve spolupráci se světoznámým vědcem Dr.Masaru Emoto proto, aby předala vodě informace tak, aby mohly mít pozitivní vliv na Váš organizmus.Více zde

AD 3) MAGNETICKÁ TYČINKA ENERGETIX MAGNET THERAPY - cca 1200 gaussů k úpravě tekutin.      Zmagnetizované tekutiny - voda, minerálka, čaj, džus a jiné, mají zvláštní, biologicky významné vlastnosti.Takto upravené tekutiny mají silný čistící účinek, odvádí lépe toxiny z těla, ovlivňující funkci trávicího ústrojí a tlustého střeva, usnadňují vylučování zplodin metabolizmu, posilují imunitní systém. Magnetizaci provedete vložením tyčinky do tekutiny na cca 15 minut, nebo mícháním po dobu 2 - 3 minut.

AD 4) GENERÁTORY VODY SYCENÉ MOLEKULÁRNÍM VODÍKEM

Velmi kvalitní vyzkoušené a prověřené generátory s patentovanou polymerovou elektrolytickou membránou(titan platina titan) k obohacování pitné vody molekulárním vodíkem se v současné době nabízí jen v Japonsku, Jižní Koreji a nyní díky české firmě EDENLIVE i v České republice.

Podrobnosti uvádím v příloze " Generátory..."ZDE


 

          ZPĚT NA ÚVOD                              POKRAČOVAT  NA KAPITOLU . KDE HLEDAT DALŠÍ INFORMACE