ZPRAVODAJ "OBCHOD SE STRACHEM = OČKOVÁNÍ" (1)

Vydání: 2.4.2014                                                                                      Poslední  Aktualizace: 4. 8.  2015

1. CO JE "OČKOVÁNÍ" ?


* Zaujal mne názor autora článku "Mýtus rozbořen: Očkování nevytváří imunitu":

"Existuje pouze “JEDEN” druh imunity a tou je přirozená imunita dosažená organismem při kontaktu s nějakou infekční chorobou. Vakcinace je pouhé vynucené spouštění dočasných odpovědí organismu na umělé patogeny.  Vakcíny jsou škodlivé a nebezpečné a vedou ke generacím lidí bez “přirozené imunity”. Vakcíny neposkytují dlouhodobou imunitu, přinejmenším pouze dočasnou.

Vakcínami se antigen vstříkne do těla pro produkci reakce a odpovědi imunitního systému ve formě protilátek, ale přítomnost protilátek NEVYTVÁŘÍ  IMUNITU. Lidé nakonec dostanou nemoci, proti kterým jsou očkováni.

Vakcíny ve skutečnosti přeskakují “normální odpověď organismu na antigen” a aktivují vražedné buňky které mohou spustit nadvýrobu cytokinů a takovýmto způsobem se mohou poškodit tkáně a orgány nebo dokonce spustí zástavu srdce či dýchání.  

Vakcíny by neměly být doprovázeny slovy “IMUNIZACE”, poněvadž je to chybné označení. Imunita a očkování jsou rozdílné názvy, které spolu nejdou dohromady.

Ve skutečnosti, mateřské mléko má tak silné imunitní účinky na děti, že dokonce CDC doporučuje matkám přestat kojit, aby podpořili účinky vakcín. Tvrdí se, že by ženy měly zastavit kojení na dost dlouhou dobu, aby mohl umělý jed z vakcín vytvářet “DOČASNOU IMUNITU”.   (více zde )

************************************************************

* Zajímavé je, že je sdílena informace, proč úřady tolik trvají na očkování. Proč to bylo vzneseno na veřejnost. Proč se tomu věnuje v poslední době tolik pozornosti a bude to pokračovat. Není to situace, která by zítra zmizela. Je to součást plánů úřadů a Sil které vládnou, protože ony mají svoji agendu a velmi důležité je pochopit, jaká je to agenda. Více v následujícím článku.

Nevěřte těm, kdo naléhají

 Oproti obecnému přesvědčení, to není to proto, aby bylo víc autistických dětí. To sice je součástí agendy, ale není to nejdůležitější a nejpodstatnější prvek agendy. Není to ani způsobování úmrtí. To také není prvořadým cílem, ani vytvoření velkého množství zotročených jedinců s ovládanou myslí za pomoci nanotechnologie.

Zase, sice to poslouží účelu, ale není to pravý důvod, proč se v této době protlačuje očkování.

Takže se musíme ptát, proč tomu tak je? Když ty uvedené příčiny nejsou primární, proč je vyvíjeno tolik úsilí na očkování a na ostrakizování těch, kteří nechtějí nechat očkovat své děti anebo sebe?

Musíte rozumět, že Síly které jsou u moci ví, co je lidstvo zač, a zná možnosti lidstva. Musíte chápat, že dlouho a těžce hledaly způsob, jak ovládat lidstvo, aby ho udržely hloupým a přitroublým, ospalým a ignorantským, aby ovládaly mysl prostřednictvím kontroly mysli, vymývání mozků, indoktrinace,takže se stalo normou, že člověk přijímá to, co mu říkají úřady a experti.

Znají potenciál lidské duše a dále vědí, že nastal čas probuzení, rozšíření vědomí a jeho pozvednutí nad rámec kontroly, kterou určily.

Ony to chápou, vědí a obávají se toho.

Protože osvícené, probuzené lidstvo dlouho nestrpí otroctví, nebude akceptovat kontrolu, která do teď byla.

Vědí to a bojí se toho.

Konstatuje se, že prvotní příčina, příčina číslo jedna, proč se pokoušejí očkovat je, aby přerušili spojení s Duchem, a zasahovali do frekvencí duše.

Že kolektivní duše nyní funguje na nových úrovních. Že lidský aspekt, prvotní záměr, osobní aspekt duše nyní začíná zvedat své frekvence, takže se může spojit s Duchem nahoře a Duchem uvnitř, takže se může propojit s kolektivní rodinou své vlastní duše, v každém individuálním spojení k nejvyšší pravdě své duchovní bytosti.

Tento proces se spustil, je v běhu a zrychluje a rozšiřuje se každým dnem, každou minutou každého dne. Síly u moci to vědí a zoufale tomu chtějí zabránit, zablokovat to, ukončit to.

Skutečným účelem očkování je vpravit do těla prvky obsažené v očkovací látce, které naruší frekvence duše a zablokují spojení i do budoucna. To je skutečný účel.

To je pravá příčina proč se tak tlačí na očkování. Proč zavedly takové věci jako epidemie spalniček, přestože to není opravdová epidemie. Ebola z nedávna, prasečí chřipka před pár lety, H1N1. Je to proto, že jsou zoufalí, že se snaží zablokovat a zasahovat do zvyšujících se frekvencí lidstva a každého člověka.

Proto je stále důležitější a naléhavější říct očkování a vakcínám ne.

Ti, kdo i s touto informací mají pochybnosti a poddají se očkování, dostanou "Znamení Bestie", protože to to je.

Je to Bestie, která si označuje své oběti a své otroky. Když má člověk informace o tom, o co se jedná a že to má tyto účinky, a přesto to udělá, pro takové není omluvy a není návratu, nemohou říct, že nevěděli.

Proto se nyní přináší tato informace, aby se ukázalo, jak obludný je plán těch, kdo jsou u moci, těch kdo jsou zoufalí, aby dosáhli své výsledky a zůstali u moci a u vládnutí.

Chtějí zničit většinu lidstva. Chtějí zničit duchovní spojení, které existuje, chtějí zotročit ještě víc, aby zůstali u moci a pokračovali v tom, mít vše, co měli po tak dlouhou dobu: moc, kontrolu, nadbytek.

 Nemusí se již pokračovat, protože většina již chápe, proč ti, kdo jsou u moci, chtějí u ní zůstat.

 Přeje se, aby všichni rozuměli, jak opravdu důležitá je otázka očkování.

Protože kdo se tomuto procesu poddá, nejenom že vás to může poškodit a udělat z vás roboty, ale může to také zničit a zablokovat vaše skutečné spojení s kolektivní duší, vaší rodinou duší a vaší duší.

Jako vždy, je to na rozhodnutí každého, aby učinil volbu, je to právo každého, ale chápejte, že dopady volby jsou mnohem větší, než bylo původně myšleno.

 Není to pouze záležitost fyzického zdraví a pohody a emočního zdraví a pohody, kontroly mysli, zdraví.

Je to záležitost Ducha. Záležitost samotné duše.

A ti kdo se tomuto procesu poddají, to dělají proto, že mají možná dohodu, že půjdou touto cestou.

Ale jako osvícené bytosti, jako ti, kdo dostali informaci, je to na každém, aby si zodpovědně zvolil moudře.

Když člověk chápe, že si zvolí očkování, protože je zde tlak na to, abychom udělali stejnou volbu jako rodina a přátelé, abychom byli v normě, to již není pro nikoho dobré a tíha takového rozhodnutí je na bedrech každého člověka.

Ti, kdo vědí, že jsou duchovní povahy, aby se zde vyvíjeli a rostli, vědí, že tento tlak je Božský tlak.

 Je to tlak od samotného božského zdroje a říkáme znovu: vybírejte,

 vzepřete se těm, kdo tak dlouho bažili po moci a ovládání – kvůli sobě.

Vzepřete se v souladu s vaší vyšší duchovní podstatou a vězte, že to je bod obratu, váš bod obratu, vaše osobní chvíle, kdy vstoupíte do své síly.

Vězte, že důsledek bude významný, ale že jste dostali dar volby a informaci, abyste pochopili situaci na hlubší úrovni, abyste pochopili opravdovou naléhavost a důležitost této věci.

(http://rainbow-phoenix.com) Zdroj českého překladu: zde


Bill Gates přiznal: Vakcíny mají snížit populaci

Multimiliardář a zakládající šéf Microsoftu Bill Gates otevřeně přiznal, že vakcíny a současná zdravotní péče mají za cíl depopulaci planety. Řekl to na únorovém setkání elitní organizace TED (Technology, Entertaiment, Design).
3. března 2010 - 16:56
"Dnešní svět čítá 6,8 miliard lidí. Spěje k devíti miliardám. Jestliže odvedeme velký kus práce díky novým vakcínám, zdravotní péči a reprodukčnímu zdravotnictví, mohli bychom to snížit možná o deset nebo patnáct procent," řekl Gates.

Položil tak rovnítko mezi vakcinaci a úbytek lidské populace.

V podivuhodné přednášce se Bill Gates zabýval dogmatem globálního oteplování, podle kterého emise CO2 způsobuje člověk, který je tak přímo zodpovědný za údajné oteplování zeměkoule. Gates nabízí způsob, jak snížit emise CO2 - snížit lidskou populaci.

Na záběru, kde Gates popisuje neobvyklou rovnici, čistou angličtinou tvrdí, že očkovací látky mají sloužit k tomu, aby se snížil počet obyvatel, čímž se sníží i emise CO2. Stejný cíl má podle něj i současný systém zdravotní péče a reprodukčního zdravotnictví.

Později v prezentaci Gates vakcíny zmínil ještě jednou. "Je to něco, co miluji," řekl o nich. - na video se podívejte zde

Jeden z nejbohatších lidí na planetě je už dlouho znám coby štědrý mecenáš pro různé potratové programy, které mají omezit růst populace.

Nyní přiznává, že tentýž cíl (redukci počtu obyvatel) mohou zajistit i nové vakcíny. Potvrdil tak informace a výzkumy, podle kterých vakcíny obsahují látky, které snižují plodnost, či přímo vyvolávají sterilitu, stejně jako různé nemoci typu autismu či poruch imunity.

Důvod, proč byl Gates ve svém projevu tak otevřený, je dán zřejmě výběrem publika. Přednáška se totiž konala v rámci konference TED (Technology, Entertainment, Design), což je elitní nezisková nadace, která se specializuje na přednášky veřejně známých osobností. Kromě Gatese na nich vystupují například Bill Clinton, Al Gore či Gordon Brown.

Běžný člověk nemá šanci se na ně dostat, účastnický poplatek za konferenci je totiž šest tisíc dolarů. Mezi sponzory organizace patří IBM a vojensko-průmyslový gigant General Electric.

Ve zcela jiném světle tak vyznívají altruisticky vypadající tvrzení manželů Gatesových, kteří například před měsíce v Davosu oznámili, že v příštích deseti letech poskytnou deset miliard dolarů (až 188 miliard korun) na vývoj nových očkovacích látek.

Nápady na cílenou depopulaci skrze sterilizaci obhajoval v knize Ecoscience z roku 1977 i současný poradce amerického prezidenta Obamy John P. Holdren.

V Česku zatím o nebezpečí vakcín (například proti prasečí chřipce) takto otevřeně hovoří jen politik za Demokratickou stranu zelených Daniel Solis. Ten zveřejnil několik článků, ve kterých tvrdí, že panika kolem prasečí chřipky byla vyvolána proto, aby následně podávaná vakcína posloužila dlouhodobým cílům environmentalistů, kteří se netají touhou zredukovat …

Zdroj: Videozáznam přednášky Billa Gatese s českým překladem zde


* Zvláště "výživné" jsou informace v rozsáhlém materiálu vypracovaném Ligou lidských práv v roce 2012, nazvaného "Analýza -Vliv farmaceutických firem, očkování a reklama" ( dále jen "Analýza".) Základní informace o této publikaci naleznete v článku" Analýza rozkrývá enormní vliv farmaceutických firem na očkování děti v ČR" zde .Doporučuji číst také alespoň stručné "Shrnutí analýzy" - dozvíte se to co media tají a nesděluji! 

Shrnutí analýzy je členěno do článků: 1. Očkování dětí v ČR pod taktovkou farmaceutické lobby (výňatky naleznete v kapitole 3.1.) *2.Vakcinační akce: ochrana veřejného zdraví nebo jen reklama? * 3.Protiprávní finanční odměny za testování vakcín na dětech  * . 4. Reklama a marketing farmaceutických společností*     Úplný text "Shrnutí Analýzy"  je ke stažení zde   

Úplný text publikace "Analýza" je ke stažení zde.

Enormní vliv farmaceutických korporací na očkování

Vakcinační teorie se drolí v základech – výzkum odhaluje, že pro boj s viry nejsou protilátky nutné. Zatímco průmysl medicíny, farmacie a vakcín se snaží prosazovat nové vakcíny prakticky na každou nemoc, nejnovější studie publikovaná v magazínu The Imunity naprosto rozvrací celou vakcinační teorii. Ukazuje se totiž, že přirozený imunitní systém v lidském těle tvořený vrozenými a adaptivními komponentami nás chrání před nemocí, aniž by bylo potřeba vakcín pro tvorbu protilátek.

Zdroj:WM Magazín 143/144

***************************************************************

* Objevil jsem též názor: "Kdy už veřejnost pochopí, že očkování bylo vymyšleno na zabíjení a ne pro ochranu!!!"

(více zde). Další názory odborníků na očkování naleznete na videozáznamech:

* Očkování a rizika  (lékař o očkování) zde

* Dr. Eleková o očkovaní: (lékařka o očkování) zde

* Pravda o očkování -Aneta Peteková - NSR Musíte vidět! zde Sdružení proti cenzuře(Anti Zenzur Koalition-AZK Švýcarsko)

*  Jak vzniklo očkování  prof. RNDr.Anna Strunecká, DrSc přednáška s diskuzí

* MUDr.Tomáš Lebenhart hovoří o očkování

* 3 minuty s ... Anna Strunecká - Varovné signály očkování

* Přednáška MUDr. Loibnera - Původ a historie očkování  Sdružení proti cenzuře(Anti Zenzur Koalition-AZK Švýcarsko)

* Divím se, že to ty děti přežijí

* Lékařka: Očkování způsobuje alergie, astma a autismus. A děti i zabíjí

* Očkování je velký podvod, říká bývalý farmaceutický magnát

Slavný předchůdce dnešních podvodníků ve vědě byl Louis Pasteur (1822-1895), mikrobiolog a vynálezce očkování. 100 let po jeho smrti se při srovnávání jeho soukromých záznamů a zveřejněných studií přišlo na to, že se v důležitých údajích neshodují, čímž byla veřejnost klamána o jeho neúspěších. I přes tento poznatek se však na oficiální teorii o původu nákaz po staletí v principu nic nezměnilo.

Dnes se stále ještě menší částice jako viry, geny a genové sekvence třídí podle jakýchsi „choroboplodných“ vlastností (které ještě nikdy nebyly prokázány), což vede k tomu, že je údajné výsledky vědeckého výzkumu možno ověřovat pouze s velkými náklady ve speciálních laboratořích. Celosvětově jde o miliardy, které směřují na výzkum ze státní pokladny a ze soukromé sféry, o pohodlná, dobře placená pracovní místa, o pozornost médií – a především o moc.

Ti, kdo sedí na správných místech v medicínském provozu, mohou hrát na klávesnici strachů svých bližních všelijaké melodie, pro něž dostávají noty od politicky mocných!

Vytváření strachu je vůbec tím nejmocnějším mocenským nástrojem, který vede lidi k tomu, že dělají něco, co je proti jejich vlastním zájmům. A strach o zdraví a o život stojí přirozeně na prvním místě, se strachem o hospodářskou existenci v těsném závěsu.

Více v knize  B. Ullrich: JAK SE DĚLÁ PANDEMIE

Podvody ve vědě a v politice. Proč neexistují důkazy virů. Přídavné látky. Nano-částice. Co už jste se odjakživa chtěli dozvědět o očkování a virech.

* !!!!!!! Očkované děti onemocní až 5x častěji než děti neočkované – článek  ZDE

 

          ZPĚT NA ÚVOD                              POKRAČOVAT  NA KAPITOLU 2. PRÁVNÍ POHLED NA OČKOVÁNÍ