ZPRAVODAJ ROZKVĚT HARMONIE 14/2010


ZPRAVODAJ č.14/2010     VZPOMEŇTE SI KDO JSTE- POSELSTVÍ KEISHI CROWTHER/LITTLE GRANDMOTHER /MALÉ BABIČKY

Motto: "My musíme být tou změnou, kterou si přejeme vidět ve světě kolem nás" 2010

                                                                                              Mahatma Gandhi

 Vážení přátelé,

téměř veškerá společenská nabídka je nastavena tak, aby člověka odvedla od toho podstatného. Stačí se nezaujatě rozhlédnout kolem sebe...a množství lidí se tím nechává trvale zmást. Hypermarkety jako novodobé "chrámy" konzumu, sexualita a oplzlost křičící z velkého množství bulvárních deníků, filmů a nejrůznějších časopisů atd. atd...(zbytek si doplníte sami). A pravdou také je, že spousta lidí je příliš pohodlná na to, aby přemýšlela a utvářela si samostatný názor na věci. Je to svým způsobem často i zbabělost a snaha nevyčlenit se z davu, aby člověk nebyl osočen z toho, že není "normální"...(!!) 

Zasílám proto k informaci výběr informací, které poslouží k lepšímu porozumění vývoji současného dění. Je to pokus, který se snaží co nejjednodušší formou upozornit na informace, které možná unikly vaší pozornosti.

Lásku a dobro všem přeje Ruda Vondřich  

 Následují témata k přemýšlení - Pokud Vás Zpravodaj zaujal Pošlete jej dál

                                                                                                                                                                                               

 
 Níže najdete odkazy na videa, převzatá zejména z http://orgo-net.blogspot.com, který píše o novém duchovním objevu: Kiesha Crowther, Little Grandmother, Malá Babička, třicetileté nejmladší, nejbělejší a nejsvětlovlasejší strážkyni pradávné moudrosti předků, šamanky.

1.POSELSTVÍ ŠAMANKY MALÉ BABIČKY O ROKU 2012

Z 2-3.listopadu 2010 ze Setkání v CURYCHU

 Žijeme v magické době. V nejúžasnějším čase, který kdy byl na planetě Zemi. Země se znovuzrodí ve své plné slávě svého nebeského Já. Změna již začala. ...
Přepis textu videozáznamu - odkaz na něj níže.
 
Žijeme v magické době. V nejúžasnějším čase, který kdy byl na planetě Zemi. Země se znovuzrodí ve své plné slávě svého nebeského Já.
Změna již začala. A my budeme mít možnost dosáhnout v ní osvícení. Máme jenom dva roky, abychom změnili to, jací jsme.
 
Jsou tisíce knih o roce 2012 a dozvěděli jsme se z nich mnoho různých věcí. Ale vy víte, že národ Mayů, jediný národ, který kdy dříve prožil úplný posun, promluvil teprve před několika měsíci. A Mayové říkají: "Nemějte strach. Radujte se ve svém srdci." Protože to bude krásné. Budeme mít příležitost postoupit ve vývoji lidstva, stát se osvícenými. A když jste osvícení, všechny věci dávají smysl. A vy žijete ze srdce. 
Víte, že nyní užíváme méně než třetinu svého mozku? Velmi brzy nám bude darováno plné užívání.
Nyní máme strach jen proto, že ty věci nechápeme. Jakmile budeme osvíceni, všechny věci se vyjasní. Není čeho se bát.
Alejandro, praotec všech mayských národů, řekl, že jediné zdi, které kolem sebe uvidíme padat, jsou zdi, které nás držely ve vězení, a měli bychom se radovat a být nadšeni a šťastni, že z něho vycházíme.
To, čemu věnujete svou energii a své emoce, se stane realitou. To je dar všem lidem. Ať je to cokoli, stane se pro vás realitou. A v příštích pár letech se změní mnoho věcí.
Možná se zatím bojíme, protože nevíme, co přijde, a tak žijete ve strachu. Ale když budete přebývat ve svém srdci, budete nadšeni tím, co přichází. Pak budete žít v radosti. Opakuji, není čeho se bát. Brzy poznáte, že celý svět  se změní na něco mnohem krásnějšího.
Čeho byste se báli? Přichází nebe na Zemi. A my můžeme žít v nebi. Je to naše volba. Zůstanete-li ve svém srdci a budete láskou, budete osvíceni a postoupíte s matkou Zemí do něčeho vyššího. To říká národ Mayů, který prožil už dříve podobnou změnu.
Ta úplná změna se odehraje během několika minut, velmi rychle. Ale bude pár dní úplné temnoty. V tu dobu je pro nás velmi důležité zůstat ve svém srdci. Shromážděte své rodiny, prostě jen buďte v lásce a zůstaňte klidní. Nenechte se překonat strachem. Všechno bude v pořádku. Až zase vyjde slunce, uvidite novou Zemi. A všechno bude dávat smysl. Stanete se osvícenými. Postoupíte kupředu k novému lidstvu, kterému vládne láska.
Mnozí lidé nechápou, jak se svět posune. A to jim přináší hodně strachu, a ptají se, zda bude hromadné ničení. Nějaké přírodní katastrofy budou, ale kdy žilo lidstvo bez přírodních katastrof? K těm dochází stále.
Planeta Země má velmi tvrdý střed. Kolem něho je horká láva. Něco jako poleva. A zemská kůra sedí na té lávové polevě. A když se změní póly, nepohne se to celé, ale střed bude pevně držet, a zemská kůra se prostě pohne. Nebude to tak tragické, jak si myslíme. Matka se protáhne a posune se do svého dokonalého stavu. A bude tu skutečné nebe. A my ho uvidíme a budeme v tom stavu i žít.
Ten posun již začal. Póly se již začínají pohybovat. A na planetu Zemi přícházejí obrovská kvanta energie. Já mohu vidět energii, a vidím, kdy energie přichází. I naše věda umí změřit, kolik energie přichází na Zemi. A víte, že v posledním roce se energie více než ztrojnásobila.
Obrovská množství energie přicházejí na planetu Zemi. A přicházejí v krátkých intervalech, aby nám daly čas strávit tyto nové energie. Někteří z nás pociťují vedlejší účinky příchodu těchto nových energií. To proto, že naše těla se snaží tyto energie zpracovat a strávit je. 
Až dojde k velkému posunu, na planetu Zemi přijde ohromné množství energie. A jestli nevěnujeme ani trochu času tomu, abychom si na ně zvykli, lidské tělo zemře. 
Ale opravdu už to začalo, matka Země a lidská těla nyní mají více vibrující energie než předtím.
Příliš mnoho lidí na Zemi si myslí: "To je jenom historka, kterou si vyprávějí domorodci už dlouho." Ale my si neuvědomujeme, že se to skutečně děje, teď. Svět se mění. Naše těla se mění. Mění se i struktura DNA. Je to reálné. My zažijeme tento posun. My jsme ti, kteří budou během té změny naživu. A skutečně je na nás, abychom změnili způsob, jakým žijeme.
Jestliže se nezměníme a stále budeme žít ze své mysli a ze svého ega, budeme odstraněni, protože zabíjíme matku Zemi. Matka Země bude dále žít v univerzální lásce. Ale je na nás, zda půjdeme s ní nebo ne. Vše, co se po nás chce, je, abychom byli v lásce. To je vše. Je to tak snadné. A vaše duše vás vždy povede správným směrem. Vždy.
Překlad: Orgonet

Videozáznam  cca  7 min. zde

2.POSELSTVÍ ŠAMANKY MALÉ BABIČKY TÝKAJÍCÍ SOUČASNÝCH PROMĚN ZEMĚ

Předává nám poselství předků týkající se současných proměn naší Země. Dostalo se nám té obrovské výsady, že jim můžeme být přímo zde na Zemi přítomni …

Kroky, jak si pomoci k osvícení, jak si vzpomenout, kdo jste, a jak žít tak, jak jsme uměli žít kdysi. První krok k dosažení vyššího vědomí, k vzestupu, o kterém mluví předkové, po celou dobu do roku 2012, abychom byli stále více osvícenými a stali se lepšími bytostmi, ten první krok začíná dnes.Změny začínají v roce 2010.

Jde o cca hodinovou přednášku v AJ, rozdělenou do deseti videí opatřených českými titulky:

Část 1
http://orgo-net.blogspot.com/2010/05/muj-novy-duchovni-objev-little...
Část 2
http://orgo-net.blogspot.com/2010/05/little-grandmother-rok-2010-21...
Část 3
http://orgo-net.blogspot.com/2010/05/little-grandmother-rok-2010-31...
Část 4
http://orgo-net.blogspot.com/2010/05/little-grandmother-rok-2010-410.html
Část 5
http://orgo-net.blogspot.com/2010/05/little-grandmother-rok-2010-51...
Část 6
http://orgo-net.blogspot.com/2010/06/little-grandmother-610.html
Část 7
http://orgo-net.blogspot.com/2010/06/little-grandmother-rok-2010-71...
Část 8.
http://orgo-net.blogspot.com/2010/06/little-grandmother-rok-2010m-8...
Část 9 a 10
http://orgo-net.blogspot.com/2010/06/little-grandmother-rok-2010-91...

 

3.POSELSTVÍ ŠAMANKY MALÉ BABIČKY O JEDNOTĚ S PŘÍRODOU

 videozáznam 72 minut  z 24.4.2010 zde  

Šamanka odpovídá na následující otázky:

Nejprve, odkud máš své jméno a co znamená?
Přicházejí Velké světelné Vlny ze Slunce?
Vydala jste proroctví o ROCE 2010. Řekněte PROSÍM, jestli se stanou důležité události i v ROCE 2012,  Jak mohou lidské bytosti
nejlépe připravit na příchod změn?
Očekáváte, že už v ROCE 2010 bude odhaleno mnoho věcí?. Které jsou nejdůležitější?
Můžete nám říci více o umisťování krystalů,? Jaké je vaše spojení s těmi krystaly, jsou umístěny kde?
Jakou roli hrají Křišťálové lebky?
Jaká je pravá role pyramid na Zemi?
Máte také spojení sobě Letem Andělů nebo s mimozemšťany?
Jak nám indigové Křišťálové Děti pomáhají ?
Ty jsi dítě přírody. Jak vnímáš přírodu které aspekty jsou pro tebe důležité?
Jaké je vaše oblíbené zvíře?
Můžete ukázat na kameru, co nosíte Na krku?
Víš něco o svých minulých životech?
Meditujete pravidelně?
Prosíme o radu, Jak proplouvat životem projevovat Mír lásku, přitom když stále na ostatní narážíme? Jak máme byt součástí tohoto světa přece z nej venku?
Jak vidíš vývoj nových druhů komunit?
Jaké jsou tvoje projekty pro tento rok, budete vkládat Krystal se Země?
Můžeš říci pár slov pro publikum na závěr a par dalších slov o tvém kmeni ?

Viz také její web zde a zde a zde a stránku na Facebooku.

**************************************************************************************************************************************              UPOZORNĚNÍ:   Další novinky na webu rozkvet.cz naleznete na http://rozkvet.cz

                    DVD, která můžete zakoupit: KRUHY V OBILÍ ÁJURVÉDA - Umění bytí  ČESKÝ MÍR (DVD)

                           ROBERT FULGHUM , O KAPITALISMU S LÁSKOU" česká verze zde

****************************************************************************************************************
PS 1.  DEJNÍ DNY V ROZKVĚTU HARMONIE Srdečně zveme  k návštěvě ojedinělé nabídky k podpoře   NOVÉ KVALITY ŽIVOTA 

PS 2. Srdečně zveme k návštěvě akcí uvedených zde: PŘEHLED  AKCÍ 


ZPRAVODAJE ROZKVĚT HARMONIE 2009 č. 01 až 15 a 01 až 13 2010

***************************************************************************************************************************************

home | o nás | program | archiv | kontakt | novinky | příležitosti | obchod/shop

© 2010 HARMONIE SE ČTYŘLÍSTKEM, všechna práva vyhrazena,  

 

/