JAK OVLIVNIT VYŠŠÍ KVALITU ŽIVOTA S VYUŽITÍM

                              VROZENÉHO  SEBELÉČEBNÉHO PUDU

(ZPRAVODAJ ROZKVĚT HARMONIE 05/2014)    Edukační informace

Vydání: 22.9.2014                                                                            Poslední aktualizace: 2. 5. 2018


                                                                                                             

 Vážení přátelé

předkládám k informaci výběr informací, které poslouží k lepšímu porozumění novým pohledům na zdraví.             

Je to pokus, který se snaží co nejjednodušší formou upozornit na informace, které možná unikly vaší pozornosti. Následují témata k přemýšlení

                                                                                                                                                    

Obsah Zpravodaje:

1. Kniha "  SEBELÉČEBNÝ PUD" učebnice metody hloubkové automasáže

2. Představení  METODY  v mediích

3. Hodnocení výsledků užití METODY

4. Jak získat zboží a služby

5. Kde hledat další informace

6. ZDARMA AKTUALIZACE ZPRAVODAJE

Jméno    E-mail

Zadejte Vaše jméno a e-mail a kontrolní kód a klikněte na tlačítko  "AKTUALIZACE ZDARMA

Kontrolní kód

       

Váš email je plně zabezpečen a chráněn proti zneužití a spamu.
Z odběru emailu se můžete kdykoliv odhlásit.

Více informací k ochraně soukromí najdete na stránce ochrana osobních údajů


Foto. Ava Chrtková  Festival Miluj svůj život 1. 11. 2015 (Ing. Rudolf Vondřich a Štefan Zakuťanský)

1. KNIHA - UČEBNICE HLOUBKOVÉ AUTOMASÁŽE

Štefan Zakuťanský:SEBELÉČEBNÝ PUD-Sebeléčení zánětlivých onemocnění

              2015, nakladatel Štefan Zakuťanský, brožovaná vazba, 8. přepracované a rozšířené vydání, česky, 14 x 20 cm, 58 foto, 176 str.

Anotace

V knize "Sebeléčebný pud - sebeléčení zánětlivých onemocnění" je zpracována sebeléčebná metoda, která pochází z našeho vrozeného sebeléčebného pudu. Autor v ní popisuje jakým způsobem si třeba provádět cílenou hloubkovou masáž do ložiska nemoci. Pomocí návodu v knize se každý z nás naučí být sám sobě prvním lékařem - léčitelem. Naučí se provádět dva základní úkony. Samovyšetření - hledání příčiny zdravotního problému. Neboť bez vyšetření není léčení. Léčení - tedy naordinování a používání léčebného prostředku, který umí vyléčit příčinu 80% zdravotních problémů. Kniha "Sebeléčebný pud" je přímým návodem jak se stát sám sobě lékařem a nepochybně si zaslouží být součástí vaší domácí lékárny.
V 8. rozšířeném vydání knihy: "Sebeléčebný pud" je vysvětlen i původ metody, její filozofie a příběh jejího objevení. Kniha je psána v lidové řeči, aby i laik zvládl vyšetřovací a léčebné úkony. Na ilustracích v knize jsou uvedeny místa zánětlivých ložisek v lidském těle - jejich sebevyšetření a léčení. Dále jsou uvedeny návody domácího napravováním páteře, nové cviky na páteř, popis masážní pomůcky na hloubkovou masáž a návod na jejich použití.

V této zajímavé knize (učebnici) je zpracovaná  sebeléčebná metoda, která je určená k léčení zánětů  v lidském těle a nemocí, které mají v těchto zánětech původ. Záněty se podílejí na 80%-ní nemocnosti obyvatel, což je skutečně velmi vysoké číslo. Princip léčení spočívá v hloubkové masáži ložisek zánětů ložisek. Autor metody Štefan Zakuťanský (1958),objevil tuto léčebnou metodu během léčení jeho desetiletých těžkých a dosavadními způsoby neléčitelných zdravotních problémů. Vycházel z dosavadních medicínských  i alternativních způsobů léčení, které začal zkoumat a vylepšovat je, což ho postupně dovedlo k objevení jednoduché a originální metody. Prvně ji publikoval už v roce 1992.

Záměrem autora je poskytnout informace všeobecného charakteru k upevnění fyzického a duševního zdraví. 

  Celá živočišná říše využívá sebeléčení při léčení při 50-80% zdravotních problémů. I naši předkové používali sebeléčení v každé domácnosti. Oni mohli a my ne? Když se celá celá živočišná říše tak léčí, i naši předkové se takto léčili, jistě se to vyplatí i nám. Všichni lidé vidí, že pud sebeléčení  existuje. Dělejme s tím něco, aby se poznatky a dovednosti sebeléčení rozšířily k co největšímu počtu lidí.

Štefan Zakuťanský (1958) ze slovenského Bardějova je objevitelem SEBELÉČEBNÉHO PUDU(INSTINKTU).

Jedná se o významný objev na poli věd o životě a lékařství. Jedná se o světový objev v oboru fyziologie a lékařství. Jde o světovou senzaci! Nebojím se nazvat pana Zakuťanského - Slovenským I.P.Pavlovem (nositel Nobelovy ceny za fyziologii a lékařství (1904) jako uznání za jeho práce v oboru fyziologie trávení, které podstatně přispěly k prohloubení a rozšíření vědomostí v této oblasti“[12][8)

Pan Štefan Zakuťanský je též autorem DOMÁCÍHO SEBELÉČENÍ METODOU HLOUBKOVÉ AUTOMASÁŽE, kterou vyvinul na základě poznatků o sebeléčebném pudu. Je objevitelem zapomenuté tradiční česko-slovenské medicíny, objevitelem ložisek zánětů 80% nemocí, přírodní zákonitosti hojení zánětů, vynálezce a držitel patentu "MASÁŽNÍ POMŮCKA (trenažéru) K DOMÁCÍ HLOUBKOVÉ MASÁŽI", lektor, lidový léčitel a autor publikací.

Pochází z obce Cigeľka okres Bardejov, odkud je známá léčivá voda cigeľka. Byl neléčitelný případ. Měl 10 let chronické bolesti od páteře. Hledal cestu jak se vyléčit. Studoval medicínu jako samouk.  Zkoumal a vylepšoval dosavadní medicínské a alternativní způsoby léčby, aby se mohl vyléčit. Vědomosti, badatelské úsilí, praxe v této oblasti a kroky jaké v životě volil, ho dovedly ke správným dveřím, za kterými byl pro svět dosud neznámý pud - SEBELÉČEBNÝ PUD .

Od malička ho vedla zvědavost, tvořivost, talent a v neposlední řadě léčebná praxe s tisíci pacienty, od kterých měl zpětnou vazbu.

Přednášel po celém Slovensku ( ve městech i na vesnicích), od východu na západ. Sebeléčebnou metodu představil také v Austrálii, Americe a po západní Evropě. Díky tomu mu prošlo rukama tisíce pacientů, kterým pomáhal řešit jejich choroby a neduhy.

Pan Zakuťanský jako vedoucí osobnost METODY  už více jak 30 roků propaguje a učí zdokonalenou tradiční česko-slovenskou metodu v celé její šířce - dává ji opět do povědomí lidí. Výsledkem jeho vložené energie do učení lidí jsou tisíce vyléčených případů lidí, kteří se léčili podle jeho knihy sami.

Je autorem publikací: "Jak vyléčit choroby dýchacího ústrojí" (1992), " Samovyšetrenie, samoliečba zápalových chorob" (1993), rozšířená vydání: " Samoliečba zápalových chorob (1995, 200, 2011),  "Samoliečebný pud- samoliečba zápalových ochorení" (2014."

METODA DOMÁCÍHO SEBELÉČENÍ  s využitím sebeléčebného pudu je založená na principu hloubkové automasáže ložisek zánětů .

Jak můžete zakoupit knihu - učebnici se dozvíte v kapitole č. 4. JAK OBJEDNAT KNIHU, MASÁŽNÍ POMŮCKU K DOMÁCÍ MASÁŽI A NABÍDKU AKCÍ

KNIHA-UČEBNICE je bohatě doplněna názornými obrázky a fotografiemi (ukázku automasáže viz

 MASÁŽNÍ POMŮCKA K DOMÁCÍ HLOUBKOVÉ DOMÁCÍ AUTOMASÁŽI (trenažér) )


5. KDE HLEDAT DALŠÍ INFORMACE

Další informace k prohloubení poznatků o metodě domácího sebeléčení i jak masírovat (praktické dovednosti hloubkové automasáže) naleznete:

 

- návštěvou webů  zde   a  zde a zde

- návštěvou akcí  s panem Štefanem Zakuťanským

         aktuální přehled nejbližších příležitostí

       * FESTIVAL MILUJ SVŮJ ŽIVOT 2018 + prodejní výstava Plzeň¨13.7.-15. 7. 2018 (pá -so-ne)

       *  JEDNODENNÍ INTENZIVNÍ SEMINÁŘ "DOMÁCÍ SEBELÉČENÍ METODU HLOUBKOVÉ

          AUTOMASÁŽE" v PRAZE 13. 7. 2018 zájemci se mohou přihlásit zde Přihláška

                Když bude dostatečný počet zájemců před vyhlášenými termíny, nabídneme další termíny kursů zde

 

 6. ZDARMA AKTUALIZACE ZPRAVODAJE viz nahoře

***************************************************************************************                     


ZPRAVODAJ ROZKVĚT HARMONIE je pokusem, který se snaží co nejjednodušší formou upozornit na informace a podpořit volbu ke smysluplné budoucnosti.

               VŠE DOBRÉ VŠEM! VŠE LEPŠÍ VŠEM! VŠE NEJLEPŠÍ VŠEM!

                                Lásku a dobro přeje Ruda Vondřich

*************************************************************************************************************             


PS 1.   Srdečně zveme k návštěvě akcí uvedených zde: PŘEHLED  AKCÍ 


PS 3.

DŘÍVE VYDANÉ ZPRAVODAJE ROZKVĚT HARMONIE 

home | o nás | program | archiv | kontakt | novinky | příležitosti | obchod/shop

© 2014 - 2018 RUDOLF VONDŘICH, všechna práva vyhrazena